| CasiXeN a întrebat:

Daca ma puteti ajuta, am un mouse de gaming Marvo gold scorpion m310, cand il conectez la laptop-ul meu (Lenovo) nu se conecteaza, cand misc mouse-ul, nu se misca si "sageata" aia care arata unde este mouse-ul. Am dat si click, nimic. Am dat de 2 ori restart, nimic. Daca ma puteti ajuta va rog!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E defect, mergi cu el de unde e cumparat cu bonul sa il schimbe.

| CasiXeN explică (pentru Wr3nch):

Da poate e defect, dar mai am un mouse tot de la marvo, si tot aceeasi problema e.