| skirlex a întrebat:

Salut, am un LG g2 se merita sa il schimb pe un iphone 5, de ce?,

Răspuns Câştigător
| Steve98 a răspuns:

Nu se merita! Uite ce specificatii are un LG G2 si un iPhone5... Pastreaza-l, nu schimba ca vei regreta!

2 răspunsuri:
| FrateleAndrei a răspuns:

Nu! Vei regreta! Iphone nici macar nu are jocuri trebuie cumparate.Sa nu faci ceva ce vei regreta.

| IonutRM a răspuns:

Mie unul iPhone/iPad mi se pare mult mai bune fata de android din cauza sistemului de operare foate bun.Nu are lag/crashuri ca la android.Ai o gramada de jocuri gratis, si poti sa cumperi si cu cativa euro si jocuri mai frumoase gen:Spiderman2(5euro),Gta San Andreas(5 euro)...Sunt sute de jocuri free pe app store, daca iphone 5 ii in stare buna eu as zice ca merita, acum ii alegerea ta.