| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Vreau sa imi iau un telefon si am gasit unul cu Androi 2.3. Ce spuneti despre aceasta versiune android? eu nu le am deloc cu astea, deoarece pana acum nu am avut tel cu android. De cand este aparuta aceasta versiune si ce jocuri merg pe ea, am la scoala prieteni care joaca Pocket Soccer, Glow Hockey si Temple Run si nu stiu ce android au. As vrea sa iau si eu aceleasi jocuri pe telefonul cu 2.3, de aceea va intreb daca merge pe aceasta verisune android

4 răspunsuri:
| JustBlack92 a răspuns:

Sal.
La 2.3 nu iti merge Temple Run trebuie sa ai 4.1 androidul, eu zica sa te mai gandesti, e veche versiunea de android, am experienta in acest
domeniu, daca ai nelamuriri intreaba-ma.
O zi buna.

| Transofit a răspuns:

Android 2.3 Este unul dintre primele Androiduri si avand in vedere ca ultimul Android iesit pe piata e 4.4 iti dai seama ce vechi e.Nu este o versiune foarte stralucita dar sunt destule jocuri simpatice pe el. Nu sunt sigur daca vei gasi toate jocurile care le-ai mentionat dar sunt sanse destul de mari.
In functie de bugetul pe care il ai iti pot spune cel mai bun telefon pentru suma respectiva.
Daca te-am ajutat ma poti rasplati punand comentariul ca cel castigator.Multumesc.

| anonim_4396 explică (pentru Transofit):

Am vazut un anunt pe un forum ca schimba cineva Samsung Galaxy mini 2 pentru un PSP si telefonul din cate am vazut pe site la Orange are androi 2.3. El imi mai da si incarcator, cablu de date protectie pentru ecran la cutie si ma gandeam daca se merita pentru PSP Sony 3003, dar nu cred dupa raspunsurile voastre, multumesc.

| Transofit a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici intr-un caz.Un Mini 2 nou este 449 lei pe eMag, sunt sigur ca PSP e mai scump.