| Viorel1995 a întrebat:

Salut.Am un Nokia Lumia 520 si vreau sa descarc teme pentru el.Intrebarea este de unde? Daca ma puteti ajuta cu site-ul preferabil sa fie si in romana v-as fii foarte recunoscator! Salut.

Răspuns Câştigător
| alexxp26 a răspuns:

Nu mai asculta ce zic altii cu mobile9. Nu poti sa faci asa ceva la windows phone. Mai bine pune intrebari la cine are tel asta

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Încearcă pe mobile9.ro selectezi tipul telefonului si ai acolo si teme si jocuri de toate