| ZuZuC a întrebat:

Am si eu Nokia Lumia 820. Cum descarc teme pe el? Mereu cand gasesc teme pe site-urle lor imi sp sa descarc niste chestii. apoi despare tema. Vreau o rezolvare corecta si intreaga. Funda+Vot!

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

Ai o gramada de Aplicatii in market pentru personalizare : wallpapers, live tiles, ringtones etc. si sunt si aplicatii cu teme. gen Themes pro sau chestii de genul. Am si eu telefon cu windows, si am avut si tema de Apple, dar si teme de culoare diferita. Dar acum nu-mi mai trebuie ca am windows 8.1