| CuTup3u a întrebat:

am un Nokia lumia 800 si as vrea sa imi zice-ti un program pentru tonuri de apel frumoase care sa se auda tare, am descarcat pe net unele aplicatii cu tonuri de apel si se aud de doua ori mai incet ca tonurile telefonului, si daca va pricepeti foarte bine, puteti sa imi dati si ex de aplicati folositoare, gen: de editat pozele, jocuri cu multe nivele si interesant... etc.
mersi

1 răspuns:
| Danielu42 a răspuns:

Uite un joc: Score Hero
Daca vrei sa editezi video-uri iti recomand PowerDirector sau ActionDirector
Pentru poze poti folosi PhotoDirector
Aplicatiile de editat video si aplicatia de editat poze sunt de la aceeiasi companie, aceasta fiind: CyberLink.
Sper ca te-am ajutat!