| georgica97 a întrebat:

Am un nokia n73 si nu merg butoanele dintr-o parte sa dau mai tare la muzica stiti cumva alta solutie sa pot da volumul la maxim la muzica?Help pls!

4 răspunsuri:
| AlinMarian95 a răspuns:

Salut. Incearca sa intri la profile si sa editezi un anumit profil cu volumul la maxim la sonerie

| AlinForta1 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema cu tasta de volum in sus la n73 si am dat mai tare cu casca bluetooth

| mTm a răspuns:

Incearca din soft, sau incearca sa apesi mai tare butoanele!

| georgica97 explică:

Butoanele nu merg. Si cum adica din soft explicami pls