| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut
Am un Samsung S9 și la încărcare scrie încărcare rapida dar gen nu incarca rapid, în setări e pornita opțiunea de fast charging, care e problema?

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Poate ca incarcatoorul nu este de asta rapid, asa ca nu are cum sa se incarce rapid.
Degeaba ai telefonul care suporta ceva, daca nu ai si cien sa-i dea.
Asa, cauta un charger rapid si se va incarca rapid si telefonul.

| Hyperion7 a răspuns:

Cablul e uzat sau mufa s-a defectat

| carevaescu a răspuns:

Incarcarea rapida acum 6 ani este lenta comparativ cu ce a devenit astazi. Pe vremea aceea, cu fast charging ul de atunci dura cam 2 ore sa ti incarci s9

| literallythesamebruh a răspuns:

Încărcătorul este unul original? Bateria este în stare bună? Dar portul de încărcare al telefonului?

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Cablul de la incarcator/incarcatorul/bateria/mufa de la telefon pentru incarcare s au dus cel mai probabil