| mihai35124 a întrebat:

Salut, am un scaun de gaming care se balanseaza continuu si ma enerveaza, cum pot sa l fac sa nu se mai balanseze asa rau?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu ai o rotita ceva sub scaun din care sa poti regla balansul? fie cauta in manualul scaunului sau fie pe net dupa denumirea modelului de scaun, in manual poti sa vezi, trebuie sa fie o schema pe undeva sa identifici acea rotita sau parghie, in fine orice te poate ajuta sa il reglezi

| mihai35124 explică (pentru Simpatic):

Am dar invart si nu se intampla nimic

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sudeaza-l!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu e montat corect
sau nu e de calitate.