Am un stick de 8 gb si a trebuit sa-l formatez de mai multe ori si dupa fiecare formatare mereu pierdea din spatiu. Adica daca ma uit acum in my computer, zice ca e liber 7.66 din 7.66. Si inainte era mai mult. E normal sa piarda asa dupa fiecare formatare?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si eu am unul de 8 Gb.Dar nu il formatez mereu.Nu iti arata niciodata spatiu liber exact 8 Gb sau 4 Gb etc.

1 răspuns:
| Zeppa03 a răspuns:

Dar de ce il formatezi asa de des? Ce-i faci ii dai mereu boot si unboot? Ca altfel n-ai de ce sa-l formatezi. Si 7, 66 gb e un spatiu de stocare normal la un stick de 8 gb.