| bea_6905 a întrebat:

As avea cateva intrebari referitoare la caminele studentesti din Cluj. Eu am intrat la Facultatea de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor, si as dori sa depun cerere pentru camin. La Economica am auzit ca nu pun studenti in anul 1, ci doar pe aia mai mari... Secretara mi-au zis ca poate prind in Hasdeu. Daca sta/a stat cineva acolo, imi puteti spune cum sunt conditiile? Am tot cautat poze pe net, dar nimic. A, si am intrat la buget cu media 9, 01, sunt sanse sa prind loc?

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

1. intreaba asociatia studenteasca din facultate ei stiu conditiile caminelor
2. daca esti in grupurile de an intreaba prin grupurile de an mai mari sau in grupurile facultatii
3. caminele se dau asa doctorat an 3 2 1 maser an 2 1 licenta an 3 2 1 in functie de medie tu fiind licenta 1 esti luat dupa media de admitere/bac la anul vei fi repartizat in functie de media din anul asta si tot asa

Concluzie depinde cate camere sunt alocate facultatii de catre universitate in caminul ala si cate persoane iau camera inaintea ta in caminul respectiv oricum eu cred ca ai sanse foarte mari sa prinzi avand in vedere media