| AurelianStochițoiu97 a întrebat:

As vrea sa aflu cine ne spune de exemplu : Hai trebuie sa faci asta ..sau aa, nu e bine sa faci acest lucru ca vei suferi..Constientul sau subconstientul? sper ca ati inteles ce am vrut sa spun.

1 răspuns:
| powergirl a răspuns:

Atat timp cat stii ca nu e bine ce faci constientizezi ca nu e bine ce faci atunci e constientul, subconstientul intra atunci cand nu realizezi pe moment ce ai acut doar ai facut si nu ai realizat ca nu e bine, cel putin asa vad eu lucrurile