| EmiliaSd88 a întrebat:

Daca am sa cumpar de pe eMAG telefonul Samsung Galaxy Gio S5660, ce imi mai da pe langa telefon?(ex:incarcator)

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nu se precizează pe site ce accesorii sunt incluse în ambalaj - vezi linkul :
http://www.emag.ro/......EHBW7BBBM/

În general, au încărcător şi manual de utilizare.

Dacă vrei detalii mai exacte îi poţi contacta la telefon - vezi linkul :
http://info.emag.ro/index.php?action=article&cat_id=005&id=22

Toate cele bune.

| Irena97 a răspuns:

Daca are trecut asta in oferta de pe site, iti da, altfel nu-ti da nimic altceva.
Nu toate produsele au si bonusuri.
Uita-te aici la telefonul tau
http://www.emag.ro/......EQ117BBBM/
Deci e fara accesorii.
Suna la ei si intreaba ce trebuie sa mai cumperi
fundaaaaaaa

| Elektro a răspuns:

Incarcator,cablu de date si casti nu iti da

| alextotal a răspuns:

Salut. Iti da incarcator, cablu de date si casti.

| miki_6623 a răspuns:

Proasta alegere, am avut si eu si nu poti sa iti bagi aplicatii, daca ai 2 jocuri bateria nu iti tine mai mult de 2 ore daca nu te joci pe el laughing) nu tine bateria aproape deloc... oricum e bun la cazaturi e rezistent.
P.S: trebuie sa iti dea incarcator si telefon asta mi-a dat mie

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Pai logic iti da incarcator, cablu de date, casti pe care ar trebui sa le ceri ca nu ti le dau mereu, manual de utilizare, garantie si inca cv dar mai bine mergi la eMAG si ti.l iei ca sa vezi tu cu ochii tai ca are totul