| DuDstyrne a întrebat:

As vrea sa imi iau o tableta allview 7 alldro si nu sunt lamurit cu un lucru, daca pot avea net pe ea in afara de wireless adica eu am si net de la pc si net la laptop stick digi care le pot folosi sau la ea? mai sigur stickul digi cred dar va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| DonCafe a răspuns:

Nu ai ce face cu stickul la tableta, singura solutie este sa iti cumperi un router wireless care va transmite wifi la tableta sau laptop este in jur de 80 ron unul

| DuDstyrne explică:

Ok mersi, naspa ca nu poti avea net calumea si daca pleci undeva dat asta e, oricm mersi mult.