| jhoon98 a întrebat:

Cum pot sa conectez un modem Rds(stick Digi Net Mobil) la o tableta Allview Alldro Speed? pls funda+vot pls pls

3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Daca tableta nu are port USB, atunci ai nevoie de un router pentru a-ti creea o retea wireless la care sa iti conectezi tableta pentru ca stiu ca are WiFi tableta aceea.

| jhoon98 explică (pentru Supps):

Tableta are un cablu mai bine zis adaptor care e pentru usb si merge bagat susb dar nu stiu cum sa conectez modemul adica ce satari sa fac

| Supps a răspuns:

Pai cand il conectezi la tableta, ar trebui ca ea sa-l detecteze. Vezi si tu pe la Setari->WiFi si Retele poate acolo gasesti ceva, cel putin acolo ar trebui sa fie solutia, numai ca nu stim noi care e aia.