| NonZarek a întrebat:

Salut, as vrea sa știu cât are salar un agent de la sias?
As vrea sa întru acolo în viitor dar nu știu și nu găsesc nicăieri cât e salariul. Dacă ma ți putea ajuta cu ctv informații, mulțumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salar, salariu asa este corect nu salar.

| Sekim a răspuns:

Salut
Undeva peste 3000 de lei 100%. Si eu as dori sa merg la SIAS deoarece este cel mai bun si interesant job. Serviciul de interventie si actiuni speciale happy

| Directioner99 a răspuns:

Mai conteaza cat se castiga atata timp cat iti place ceea ce faci? nu cred, putin nu se castiga mai mult ca sigur

| IAR a răspuns:

Uite ce implica sa fi un agent de la sias si sper ca nu te duci acolo doar pentru pac-pac.
https://www.politiaromana.ro/....../recrutare