| Raducanu1996 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu si eu de unde descarc o aplicatie pentru baterie adica sa ma tina mai mult am Samsung Galaxy Mini 2 si ma tine bateria o zi. Am descarcat multe porcari de aplicati pentru bateri dar nu isi fac treaba.Vreau una buna si gratis. Daca merge dau funda!

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Crede-ma ca nu este folositoare nicio aplicatie pentru a te tine Bateria Aplicatia nu consuma din Baterie?
Eu cred ca ori nu a fost formatata cum trebuie ori nu e o baterie buna.
Mai bine ai face sa te duci intr-un magazin specializat in Soft, Decodari, bateri dar care sa ofere si garantie.
iti recomand Cordon Grup Electronis din Bucuresti este un Service care repara Telefoane si de la clienti si de la Cosmote, Orange, Vodafone deci e un Service de calitate si produsele la fel.