| Bogdanss a întrebat:

Salut.Aseara m.i-a aparut pe o pagina de internet chestia cu virusul politia romana.Am inteles ca daca am luat acel virus am pul blocat, treaba e ca eu nu am pc-ul blocat imi merge la fel ca inainte.Am gasit pe net un program bitfender sau ceva de genul cu care pot scoate virusul.lam deschis in safemode dar nu mi-a gasit nici un virus.Intrebarea e am virusul in pc sau nu?
Scuzati categoria daca nu este buna.

Răspuns Câştigător
| 8imal a răspuns:

Nu nu il ai decat daca ai descarcat un fisier ceva dar daca scan-ul bitdefender nu a gasit, esti curat! ai scapat happy