| StefanE2019 a întrebat:

Salut, aveți idee daca un GoPro Hero 7 poate funcționa decent la temperaturi intre 3°C și 10°C? Spre exemplu când ieși afară cu bicicleta, în perioada aceasta.
Se va închide în scurt timp sau va ține bateria măcar un 30 min?

Răspuns Apreciat de Editori
| BlackPixel a răspuns:

Salut!
GoPro (orice GoPro) este gandit sa reziste la temperaturi mult mai scazute. Depinde cat de veche e bateria si la ce rezolutie filmezi, dar daca bateria este relativ noua, iar rezolutia nu depaseste 1080p, atunci un GoPro Hero 7 ar trebui sa tina fara probleme 30-40 de minute.

| StefanE2019 explică:

Eu voiam sa iau un 7 Black la mâna a doua, și apoi să îi mai cumpăr o baterie nouă de rezervă...
https://www.olx.ro/......e648E.html

Pare de încredere?

| mihai69 a răspuns:

Deși în general nu recomand OLX, acest anunț pare de încredere datorita faptului că oferă livrare personala.

| StefanE2019 explică:

La asta m-am gândit. De ceva timp strâng bani să îmi pot lua, cel mai bine aștept până începe semestrul 2 deoarece pot lua montură de piept, baterie, și husă anti-vânt