| dragosh a întrebat:

Azi mi-am luat o telecomanda universala watson rc 9207 si nu stiu cum sa o "instalez". Daca mai are cineva telecomanda, sa imi zica va rog cum se face.Mentionez ca nu am nici manual de instructiuni intrucat am luat`o din Real de la electronice

1 răspuns:
| Ekcstsy a răspuns:

Fara manual ai cam luat teapa. Sunt niste setari trebuie sa cauti codul televizorului care sa se potriveasca cu unda emisa de telecomanda. Incearca sa intri in meniu si sa incerci mai multe coduri. Nu emite sunete? Daca da cand nimeresti codul scoate un sunet.