| Valy576 a întrebat:

Salut baieti cum se foloseste cleo 3 la san andreas si de ce cand bag modul in cleo nu imi apare spuneti-mi trebuie sa apas pe ceva sau sa mai fac ceva va rog din suflet ajutor dau funda jur si promit si aprob va rog ajutooorr

2 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Uite care e treba! daca vreiii sa bagii moduri de masini iei programul gta san andreas mod instaler! eu nu stiun ce e ila cleo 3? lasmi un mesaj pe privat! bafta

| Stefhan a răspuns:

Pai cleo trebuie sa-l pui in gta san andreas si in el pui moduri...parkour...si altele pentru cleo