| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat castiga pe luna un organizator de nunti, botezuri, petreceri etc... angajat la o firma? Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| Satan323232 a răspuns:

Pai Depinde De Luna!
Adica!:intr'o luna ai 10 nunti si in alta nu ai nimica. intelegi!
In medie castigi 25-35 mil|Nunta! La nunTi castigi ce'l mai bine pe un botez ai luat 15-20milhappy!

1 răspuns:
| CJ23MDL a răspuns:

Depinde cate nunti sunt in perioada respectiva...nimeni nu stie... unii castiga 20 -30 d mil.pe nunta, in functie de cate nunti sunt si nunta respectiva