| Edmonds2342 a întrebat:

Când folosesti functia "cheamă un curier" (fancourier), trebuie sa plătești vreo ceva, daca costul transportului este suportat de destinatar?

5 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Plătești atât transportul cât și produsul livrat, in cazul in care comanda implică un cost de transport. Dacă nu implica acest cost suplimentar, plătești doar produsul.Informatiile cu privire la costul transportului le găsești pe site-ul de unde ai comandat ("Taxa implică și transportul" / "Transport gratuit").

| Eduard619 a răspuns:

Nu,trebuie sa scrii doar datele de livrare si spui curierului ca transportul este cu ramburshappy.

| IIIshaneIII a răspuns:

Nu recomand fan curier sunt cei mai jegosi curieri, mai bine cargus

Răspuns utilizator avertizat
| Zurli2004 a răspuns:

Nu nu mai platesti nimic