| Andrewe a întrebat:

Salut,care este cea mai ieftina firma de curierat? Si sa ajunga si intr-un timp util

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Fancurier, dar, mai ales in provincie, sunt cam neseriosi

| MagicOneT a răspuns:

Eu am trimis / primit prin Fan Courier, Nemo Express si Urgent Cargus. Timpul in care ajunge coletul il discuti cu fiecare firma in parte, tarifele sunt cam la fel la toate, aproximativ...

Dar ca idee, daca firma este cat de cat cunoscuta, n-ai de ce sa-ti faci griji.

| TriceleRon a răspuns:

Ieftin si bun... dificil. Cam orice firma de curierat promite livrarea coletului a doua zi. In functie de cum are chef curierul.