| Mariana155 a întrebat:

am o problema, cand vreau sa trimit poze de pe telefon pe comp, pe telefon imi apare sa introduc codul pin si am introdus iar pe comp nu-mi apare nimic si dupa aia scrie conectare esuata. Cum pot sa fac sa scap de acel cod adica sa nu-mi mai apara sa-l introduc si sa se trimita direct pozele.

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Posibil că trebuie să-i faci pairing-ul prima oară. Odată ce ai făcut asta, nu-ţi mai cere să bagi nici-un cod.
Tu când trimiţi poza pe calculator, pe ecran în colţul drepta jos nu-ţi iese o fereastră?

| Mariana155 explică (pentru AdiSR):

Nu, nu imi apare nimic.