| jrjrjeee a întrebat:

Care stie cum pot pune ceata in poze cu programul photoscape? Dau funda.Ms.

Răspuns Câştigător
| medeea0 a răspuns:

Ceata? Adica o poza in ceata pe alta poza?big grin
Simplubig grin:
Dai la edit...
Te duci la Object...
Acolo e un patratel colorat care are in el un munte si un soare[peisaj]...
Dai acolo si sus, sus o sa iti apara ''photo''...
Si dai acolo.
Alegi o poza.
Iti apare o casuta si trebuie sa alegi nivelul de neclaritate.big grin
Sper ca ti'am explicat clarbig grin Si ti'am fost de folosbig grin
Fundita'?big grin

5 răspunsuri:
| Izu.Punk a răspuns:

Intri in program.selectezi o poza apoi la Filtre.Filrare. dai Voalare. bafta

| Stefanaaa a răspuns:

Nu stiu exact la ce ceata TE REFERI.
Dar daca vrei sa nu se vada clar dai pe Home, Filter, Region [out of focus] si blur. Daca vrei doar marginile dai home, filter si venetting [alegi tu numarul].

| medeea0 a răspuns:

Am raspuns da nu a dat.straight face

| oana97 a răspuns:

Pai intri pe photoscape dai pe editor apoi pe home.Astept funda

| oana97 a răspuns:

Pai intri pe photoscape dai clik pe editor apoi pe home.Astept funda.