| David3234 a întrebat:

Cat costa transportul de pe siteul MyProtein daca vreau sa platesc comanda cu PayPal? (euro). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In functie de greutatea pachetului si de valoarea lui, aici ai preturile:
https://www.myprotein.ro/customer-services/delivery-information.list

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de locatia ta si de serviciul postal ales de vanzator!

| relian a răspuns:

Cum cat costa? Pai de unde ai cumparat deja trebuie sa stii,ca ala de tia vandut iti trimite nu trimiti tu lui laughing Si nu vad legatura dintre PayPal si transportu a ce cumperi tu.Ce legatura are scula cu prefectura ca eu nu prea vad laughing. Indiferent cu ce platesti transportu costa la fel, intreaba pe ala de vinde cum trimite sine plateste transportu etc. Dara in orice situatie ala dicteaza transportu, adica vanzatoru, cum am spus el trebuie sa trimita nu tu lui, deci el stie cat costa. Unia depinde de site spun acolo pe site transportu costa X dolari, euro ce-o fi. Spune si cine suporta transportu.

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

In jur de 10-15 euro. Baftaaa