| Eℓℓa a întrebat:

batting eyelashes
Ce documente imi trebuie pentru inscrierea la liceu si cand incep inscrierile?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, www.edu.ro
Pa, pa.

1 răspuns:
| Kijk a răspuns:

Vezi ca documentele despre care vorbesti trebuie sa fie la secretariatul scolii unde ai absolvit VIII clase! DOCUMENTE: copie legalizata de pe certificatul de nastere al tau si al mamai, de pe buletin aviz medical de la medicul de familie, adeverinta de la scoala cu notele obtinute la EVALUAREA NATIONALA, Foaia Matricola.Inscrierile incep de maine pana pe 25 iunie! Succes!