| literallythesamebruh a întrebat:

Salut! Ce site se folosește în state pentru a vinde/cumpăra lucruri?

13 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

El a intrebat in SUA, alie express nu are nicio legatura cu americanii

Deci Ebay e singurul site la obiect, aici vand persoane din intreaga lume, un fel de olx mondial daca vrei

| Violleta2022 a răspuns:

Ebay si amazon

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ebay e unul din ele.

| Wr3nch a răspuns:

Ebay, Craiglist, pentru second-hand. Amazon pentru lucruri noi sau refurbished.

| Lukasssz a răspuns:

Wish

| Brizbriz a răspuns:

Ebay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amazon

| NonZarek a răspuns:

Ebay e cel mai popular

| SLexuS a răspuns:

Deja ti-ai primit raspunsul, insa pe Ebay poti vinde ca persoana normala, dar pentru a vinde ceva pe Amazon iti trebuie firma ( doar pentru vandut ).

| random1620 a răspuns:

Amazon si aliexpress

| Ionut003 a răspuns:

Olx,public24,la jumate

| suntserios a răspuns (pentru Ionut003):

OLX si public24 in SUA? Loool

| Test2452z a răspuns:

Olx ( https://www.olx.ro/ )
Okazii ( https://www.okazii.ro/ )

Astea sunt singurele pe care le stiu in Romania.