| Yuoia a întrebat:

Salut!
Cei care folositi site-urile de vanzari/cumparari, puteti folosi OLX?
Eu nu am intrat de mult timp dar azi vad ca nu pot nici sa citesc ceva pe el. Clic-clic... degeaba. Doar redirectionarea pe Storia merge.

Răspuns Câştigător
| Mihai0101 a răspuns:

Daca nu te descurci defel si nu ai pe cine sa te ajute te pot ajuta cu
teamviewer control de la distanta si ti-l fac eu gratis.

15 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mie imi merge fara probleme in aplicatie si pe PC in Opera.

| Yuoia explică (pentru Wr3nch):

Multumesc.
Inseamna ca la mine e ceva.

| Mihai0101 a răspuns:

Inposibil scrie pe google olx si vezi ca o sa-ti apara sau dau eu un link aici: https://www.olx.ro/
acceseaza linkul si intri pe olx
acum ma intreb daca nu folosesti ceva browser fantoma? ce browser folosesti pentru navigare?

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Daca folosesti un browser mai vechi sau care nu e la zi este posibil sa-ti faca probleme

| Yuoia explică (pentru Mihai0101):

Intru in olx. Dar nu pot sa intru in categoriile de anunturi.
Folosesc acelasi browser dintotdeauna si (enervant!) actualizat la zi.

| Mihai0101 a răspuns (pentru Yuoia):

Tie nu-ti arata ca in imaginea pusa de mine? > aici:
https://imgur.com/a/O29fhuH

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Asa ar trebui sa-ti apara pagina olx!

| Eriii a răspuns (pentru Yuoia):

Daca nu e chrome, incearca pe chrome, acolo ar trebui sa iti mearga

| Yuoia explică (pentru Mihai0101):

Ba asa arata. Dar nu pot intra mai departe in categorii.

| Mihai0101 a răspuns (pentru Yuoia):

Ar fi bine sa instalezi Google Chrome este cel mai bun browser.Doar cautal in browser descarca-l si instaleaza-l daca nu te descurci poate gasesti vreun prieten sa te ajute.Recomand Chrome sau Mozila firefox

| Yuoia explică (pentru Mihai0101):

happy multumesc. Chrome folosesc dar nu am vrut sa spun ca sunt unii care sar pe aici cu pareri contrare. Si nu vreau sa renunt la Chrome. happy

| Yuoia explică (pentru Mihai0101):

Ah! Acum a binevoit sa porneasca.
Nu-i place critica. O zi buna!

| Mihai0101 a răspuns (pentru Yuoia):

Cu placere

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Daca nu te descurci defel si nu ai pe cine sa te ajute te pot ajuta cu
teamviewer control de la distanta si ti-l fac eu gratis.

| Eriii a răspuns:

Poate nu esti pe site-ul bun. am inteles de la mami ca au inceput sa faca site-uri false ca OLX si alte site-uri de genul care sunt scam-uri, deci poate e ceva de genul, nj :/

| Yuoia explică (pentru Eriii):

Podibil. Nu stiam de site fake la olx.