| StefanL a întrebat:

Salut.Cine stie cam cat costa manopera la executarea unei sobe de teracota standard in 7 randuri?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu te lua dupa Sir. Vorbeste doar ca sa aiba raspunsuri la numar.Un meserias iti ia in jur de 7-8 milioane. Poate chiar mai mult.Sa zic un maxim de 10. Daca cere mai mult deja intrece masura.

5 răspunsuri:
| SirGilbert a răspuns:

Cam 100-150 de lei.

| StefanL explică (pentru SirGilbert):

Adica 1 milion de lei vechi? La bunica i-o facut-o acum 4 ani cu 5 milioane vechi.Acum ma gandesc ca va fi mai mult.

| darrio2007 a răspuns (pentru SirGilbert):

Vorbesti doar sa te afli in treaba?

| StefanL explică (pentru darrio2007):

7 milioane mi-a cerut.

| darrio2007 a răspuns (pentru StefanL):

E bine.Numai ca la acesti bani trebuie sa faca calitate.

| darrio2007 a răspuns (pentru StefanL):

Nu te lua dupa Sir. Vorbeste doar ca sa aiba raspunsuri la numar.Un meserias iti ia in jur de 7-8 milioane. Poate chiar mai mult.Sa zic un maxim de 10. Daca cere mai mult deja intrece masura.