| AlexMusiq a întrebat:

Salut.Cine stie cat costa bransarea la curent( mentionez ca a fost taiat pentru neplata de la stalp )? Fundita pentru cel mai concret raspuns.

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Branşarea la curent costă în mod normal 2000 RON, dar, având în vedere că tu ai deja contorul, probabil va fi mai ieftin, să zicem între 500 şi 1000... Dar, deoarece la tine e vorba de REbranşare pe motiv de neplată şi aia costă ceva, cred că 500 RON. Deci, una peste alta, îţi trebuie 1000-1500 RON sigur în buzunar. Dacă e mai ieftin, e perfect.