| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar costa bransarea la curent pe un teren intravilan, primul stalp fiind la 20 metri de locul meu.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Taxele pot ajunge si la 23.000 lei. La distanta ta trebuie sa mai puna un stalp pentru ca nu rezista consola de pe casa. In total poate ajunge si la 30-40.000 lei Daca este numai bransarea poate ajunge la 1400 lei plus 10.000-20.000 lei. m-am uitat pe net si parerile sunt impartite.

| Frank51 a răspuns:

20 de metrii nu este o distanta foarte mare, dar costurile suntbig grin

Daca ar fi sa aproximez, ar fi cam intre 1000-3000 de lei.

| peperonies a răspuns:

245 de lei si 23 de bani.