| AndonAleksandru a întrebat:

Cineva care urmărește Survivor România? Știți cum pot vedea emisiunea de pe telefon? Înafară de YouTube.

3 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Nu prea știu. era un show Naked and afraid ( supravietuirea in doi ) pe discovery. Am vazut recent câteva secvente pe discovery, si Mi s-a părut mai interesant. Este și pe net, sunt multe episoade și sezoane.

https://filmesiserialeonline.ro/online/naked-and-afraid-84669/s/1/e/4

| NotNamed a răspuns:

Https://tvhd-online.com/
Si selectezi canalul pe care vrei sa.l vizionezi si asta e tot. Dai si tu o funda sa fie acolo evidentiat ca sunt sigur ca mulți cauta o solutie.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Eu spre exemplu am abonament la Telekom. Am aplicația Telekom TV și pot sa derulez /înregistrez emisiunea. Dacă derulez am voie sa derulez doar cu 7 zile în urma (adică nu mai mult de 7 zile) dacă înregistrez. Ma pot uita oricând.