| Diagirl a întrebat:

Salut,cu ce as putea sa imi curat ecranul telefonului? Am incercat cu spirt,apa,o simpla carpa...dar in zadar,amprentele tot se vad. Ce solutie as putea folosi?
Ceva sfaturi? MS, dau funda

Răspuns Câştigător
| Monster08 a răspuns:

In primul rand ştergel cu spirt, cand pui spirt şterge cu degetul sa nu ygarii ecranul, apoi ştergel cu o cârpă de ochelari sau ceva care să nu zgârie ecranul.

1 răspuns:
| PouBlueGirl12 a răspuns:

Exista solutii speciale cu care poti sterge monitorul si telefonul, sau poti sa mai incercu cu o carpa de ochelari! :-)