| Otan_Claudiu_1990 a întrebat:

Daca îmi curăț telefonul (Samsung Galaxy S8+) cu spirt și cu o cârpă cu microfibră, se poate întâmpla ceva rău la sticla telefonului sau la altceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are ce sa se intample. Si eu curat telefoanele si tablete cu spirt si nu s-a intamplat nimic. Este chiar util spirtul pentru ca este bun dezifectant.

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu se intampla nimic daca il stergi cu carpa muiata in spirt. Spirtul se evapora repede si mai si dezinfecteaza ecranul.