| catalin908070 a întrebat:

Salut,cum pot face pe cineva dintr-o poza mai slab sau mai gras in photoshop cs5?

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| jeek0 a răspuns:

Http://software-tips.wonderhowto.com/......op-424043/
http://www.youtube.com/watch?v=HxbUya2Kobc
ce poti face cu versiunile din tutoriale se face si in cs5

3 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Foloseste GIMP acolo e foarte simplu sa faci asa ceva

| subzero00ro a răspuns:

Te duci la filtre si la liqufy tool acolo gasesti happy filter -> liqufy tool

| Dragoitm02 a răspuns:

Salut, n-am folosit pana acum cs5 dar ar trebui sa poti sai modifici "formele" modificand latimea pozei, sau facandui "crop" doar persoanei, si apoi peste poza originala sai adaugi acel crop, si sal modifici, ca asa sa modifici anumite lucruri doar individual intro poza deja facuta nu cred ca te ajuta nici-un program, e de lucru dar o sa mearga pana la urma, daca te ajuta cu ceva cauta pe videotutorial.ro tutorial despre gimp2 si acolo iti explica cum sa faci crop la anumite parti dintr-o poza, si gimp2 seamana cu cs. sper sa reusesti pana la urma