| CristiUcV a întrebat:

Salut cum pot sa scot sunetul unei filmari video dar nu integral, doar in anumite parti ale filmarii?

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Foloseste Sony Vegas 9 sau 10, desparti sunetul de filmare, si apoi poti edita sunetul dupa bunul tau plac, si de asemenea, daca vrei ceva de editare audio, foloseste Audition 3.

| Chαяtreux a răspuns:

Cu Windows Movie Maker. Pui videoul jos in editare, si apoi selectezi 'audio' din stanga, si mergi exact la partea pe care vrei sa o stergi, dai 'cut', apoi la partea unde vrei sa inceapa iar sunetul sa se auda, dai si acolo 'cut' si apoi click dreapta si 'mute'

| RAY a răspuns:

Da movie maker e ok

| Denis505 a răspuns:

Cu windows movie maker e cel mai simpluwinking