| theillusoryman a întrebat:

Stiti vreo aplicație pentru telefon cu care as putea să editez niste filmări? Am încercat pe iphone cu aplicația imovie doar că nu stiu cum să fac să tai bucăți dintr o filmare, adică să păstrez începutul si sfârșitul si să tai doar anumite părți de la mijlocul filmarii.

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu știu dacă există o astfel de aplicație pentru telefon dar poți face acest lucru pe PC cu Adobe Premiere sau alte programe asemănătoare.

| nicu991 a răspuns:

Pentru Android exista asa ceva. Pentru IOS insa nu cunosc si nu sunt in masura sa-mi dau cu parerea. Pentru Android VideoShow face ceva asemanator din ce-ti doresti tu insa la randarea clipului vei avea watermark-ul aplicatiei intr-un colt.