| mafiotuXXL a întrebat:

Salut.
Cum pun cand intru in mozila sa fiu pe Google ca pagina de SArch...
Dau funditaaa daca imi spuneti cum sa pun Google ca Prima PAgina...

4 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Din bara de meniuri pui pe Tools, apoi Options si acolo scrii www.google.ro, apoi pui ok. si gata :)

| Robertttttttt a răspuns:

Scrii sus www.google.ro, apoi intrii in tools in internet optins, apoi apesi use this page home si gata!

| distinct a răspuns:

Intra la setari(apesi pe firefox in stanga sus), intrii la optiuni si la pagina de start mozilla scrie www.google.ro. E la primul tab de sus aceasta optiune!

| alinmondialu008 a răspuns:

Intrii in mozila api cauti : la unelte (sus in stanga ), apoi optiuni, si api vezi ca ai o casuta in inaintea ei scrie pagina de start. acolo scrii : google.ro. si apoi dai OK