| mafiotuXXL a întrebat:

Cum pun Harta(MAPA) la Farming simulator 2009 unde o bag...
Ca nu stiu...
Harta originala ma Disperaa ca nu am rabdare sa pun bloti pe BANDA aceea RULANTA... Dau fundita la cel mai de ajutor raspunss >8-

4 răspunsuri:
| MarisAlin a răspuns:

Asta caut si eu

| IlieFloryn1992 a răspuns:

Man asta caut si eu dar nu stiu cum sa le bag daca e contacteaza-ma la florin_boss1335 pls $

| AlexHoN a răspuns:

1.intri in :My Documents, documentele lui...

2.intri in My Games-FS2009-mods

3.copii ahiva cu modul si o extragi acolo.

asa e si la 2011
bafta

| valutzzu a răspuns (pentru AlexHoN):

E forte simplu dai clik dreapta dai la propietati sh dai la file trage unde il ai istalat intri sh scrie date dai acolo clik sh vezi ca e un foldar maps si il schimbi cu o harta noua astept funda happy