| mafiotuXXL a întrebat:

Unde as putea gasi o MAPA(harta) la farming simulator 2009 unde Loc pentru Soie si floarea soarelui, CUCURUZI(PORUMB), orz, Grau si rapitza. Dau fundita la cel care ma ajuta si un vot

2 răspunsuri:
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Intrebearea ta nu este concreta.
Si vreau sa te informez ca nu am gasit nici o harta pentru acest joc. Pe youtube sunt cativa care au hartile modificate dar am ajuns la concluzia ca sunt moduri personale nu sunt si impartite cu ceilalti. Adica le tin pentru ei nu dau si la alti. Incearca sa cauti pe google. Dar eu nu am gasit nimic. Succes.

| AlexHoN a răspuns:

Pai trebuie sa descarci tu moduri pentru toate alea incearca siteul LS-UK
si acolo gasesti detoate