| Th3Li0N a întrebat:

Salut daca am o placa video integrata de 1, 5gb si una nVIDIA 256mb o sa ma pot juca jocuri calumea? Ca laptopul imi este la reparat ca sa faca coolerul ca nu functioneaza si apropo oare cat o sa ma coste? Am 4gb ram, procesor amd athlon 64x2 core 2, 2ghz!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te coste intre 50-100 lei.
Deci sa inteleg ca ai placa video integrata in laptop de 1, 5gb si Nvidia de 256 mb pe calculatorul care are procesor amd athlon dual core si 4gb ram.
Cred ca jocurile pana in 2007 la hellgate: london.
Oricum sunt unele jocuri din 2012 care le poti juca pe orice calculator cat de cat cum ar fi torchlight 2 sau starcraft 2.