| RedSprite a întrebat:

Salut.Daca am plasat o comanda pe pcgarage si dupa am schimbat numarul de telefon din setarile profilului, pe care numar ma va suna? Am schimbat numarul dupa 10 minute

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai schimbat numarul si nu esti sigur ca o sa te sune pe numarul corect, intri in cont, la istoric comenzi si lasi un mesaj cum ca vrei sa fii sunat pe numarul 07xxxx (care il ai ai tu) pentru informatii despre comanda si rezolvi problema. Totusi daca esti client mai vechi nu te mai suna sa confirmi comanda, doar primesti sms cand este comanda pregatita de livrare.