| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Salut, dati-mi ceva idei ce sa facem la scoala ( in pauze) de exemplu o clasa a adus un casetofon si baga muzica in pauze...
funda

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Sa repetati pentru lectiile la care ati chiulit sau la care sunteti varza se pune? :-)) Cindva .undeva.va va astepta BACULLLLLL nemilos si atunci regretele vor fi tardive.

| blueangel99 a răspuns:

Păi ieşi cu colegii prin curte, faceţi fel de fel de poze...(dar să prindeţi situaţi. Azi de exemplu, la mine la şcoală, au pus azi nişte copii un tricou pe statuia din curte, şi i-am făcut poză. Asta a fost captura luniihee hee)
Pa, pa!

| Kissmeagain a răspuns:

Noi avem statia liceului care pune muzica in fiecare pauza in curte si avem cate o boza in fiecare clasa si pe coridoare :X
Pai puteti sa va jucati Adevar si Provocare, sa spuneti bancuri, sa cititi...sunt o multime de lucruri de facut >big grin

| joe2011 a răspuns:

Noi punem bani si ne luam diferite prostii(sucuri,chipsuri etc.), incercam diferite miscari de parkour, meciuri de wrestling