| alexenderu2104 a întrebat:

Salut, de ce nu pot sa dau cerere de prietenie la unele persoane pe Facebook? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| mihaaaa1234 a răspuns:

Buna!
Nu poti da cerere la anumite persoane pentru ca nu au contul public.

3 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Probabil au atins numărul maxim de prieteni pe care îl pot avea în listă sau de cereri, ori datorită faptului că nu doresc să primească cereri de la persoane ce nu au prieteni comuni în listă (cum am eu).

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

1.Au lista de prieteni plina
2.Au primit prea multe cereri de prietenie si nu le-a acceptat sau respins, doar le-a lasat acolo.
3.Contul e inchis
Fundaaa?

| CR1571XD a răspuns:

Daca cineva are 5000 de prieteni nu mai poate fi adaugat de nimeni doar daca sterge din prieteni sau au prea multe cereri neacceptate.