| IlieTiti1 a întrebat:

Salut, de ceva timp am vazut ca imi tot apar postari cu quiz-uri pe Facebook-ul meu (gen afla cine va fi jumatatea ta.) fara sa le postez eu, eu nu le vad dar cand intru pe alt cont le pot vedea. Ce pot face sa nu imi mai apara acele postari?

2 răspunsuri:
| ASMA14 a răspuns:

Intra la setari si opreste setarea din care aplicatiile pot posta in numele tau

| DixieP a răspuns:

Daca ai intrat pe site-urile alea de "aflat" nu stiu ce, este posibil sa ti se distribuie automat link-ul. In cazul in care vei continua sa joci chestiile alea vei avea si postări de genul, dar mai bine te opresti din asta pentru ca nu te ajuta cu nimic.