| Andrei_Mihai_2001_Hw85 a întrebat:

De ceva timp nu mai pot face capturi de ecran! Imi zice: "Nu se poate realiza captura de ecran din cauza politicii de securitate!" Nu stiu ce sa fac. Am un Galaxy A5 2016. FUNDA

3 răspunsuri:
| Sudhd a răspuns:

Daca este vorba despre browser-ul samsumg nu merge sa faci screen shot in modul secret
Incearca in modul normal sa vezi ca o sa mearga.

| TheGrandeGirl a răspuns:

In general nu poti sa faci screenshot pe Facebook la persoanele ce nu le-ai adaugat. Sau la alte lucruri confidentiale. Exemplu : conturi bancare.

| Sudhd a răspuns (pentru TheGrandeGirl):

Nu are nici-o treaba cu Facebook-ul
Nu raspunde la ceva ce nu te pricepi!