| ANONIMVGB a întrebat:

De curând mi-am luat un s4 mini și în partea de sus este spart lângă difuzor adică toată partea acea lângă difuzur dar nu a afectat cu nimic display-ul, si nici toutouch-screenul funcționează perfect dar câteodată mai apar unele dungi pe ecran move. Cat ar costa reparația? dacă doriți puteți sa îmi lăsați și mail sa va trimit poza
Va rog frumos sa ma ajutați!

Răspuns Câştigător
| Adbbmsh a răspuns:

Este in jur de 150 lei un display nou, si inca 50 lei manopera. Deci la 200 lei l-ai face. Am avut aceeasi problema la un s6. Si singura metoda a-l rezolva a fost inlocuirea displayului.