| Ghefoo a întrebat:

De o saptamana am primit pe facebook ceva intrebari de la un prieten crezand ca scrie el am dat click pe ce mi-a dat si am primit un virus.Cu bit deffender am sters toti virusii care mii detecta, dar acum nu mai pot accesa facebook( nici inainte sa sterg virusii). La ie cand dau sa-mi spuna care e problema imi zice ca, ceva din pc nu ma lasa sa accesez acea adresa. Aveti vreo idee ce ar putea fi, cum as putea sa fac? ( in afara sa reinstalez windowsul)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Încearcă şi cu Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi dacă ţi-a găsit viruşi. Succes şi numai bine!

5 răspunsuri:
| Bica1453 a răspuns:

Sau poti sa umbli la niste chesti in windows si gata daca vrei sa stii care chesti id cica30@yahoo.com

| Ayy123 a răspuns:

Auzi prietenul tau a scris asa hi, how are you wana laugh you are in this video si tio dat sva de genul asta 95.612.721\youtube.com?

| Ghefoo explică:

Malware mi-a sters inca 10 virusi( toti pe care ia gasit) dar facebook-ul tot nu merge. Alte raspunsuri va rog crying

| Ghefoo explică:

Da. Exact asta am primit

| Ghefoo explică:

Problema a fost rezolvata. In final malwarebytes mi-a gasit virusul si a fost sters. Funda merge la Ioandelasal